Dom ProduktyPrecyzyjny stop

4j42 Precyzyjny, precyzyjny, okrągły, okrągły pręt do materiałów konstrukcyjnych Sealig

Orzecznictwo
Chiny Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Idealne kable i gołe przewody. W okresie COVID-19 wysłałeś nam maski w prezencie, jeszcze raz bardzo dziękuję za twoją przyjaźń w tych trudnych czasach!

—— Lorenzo Crisetig

Dobry dostawca drutu termoparowego, krótki czas wyprowadzenia i szybka wysyłka. Warto współpracować ze stopem Tankii.

—— Vand ***

Kwalifikowane produkty. Możemy złożyć więcej zamówień na TANKII

—— Edward ***

Kupiłem drut termopary z Seliny, ona jest bardzo odpowiedzialną damą, jakość produktów Tankii jest całkiem dobra.

—— Jain **

Szybka reakcja dzięki profesjonalnej obsłudze drutów stopowych. Ufam stopowi tankii.

—— Crist ***

Im Online Czat teraz

4j42 Precyzyjny, precyzyjny, okrągły, okrągły pręt do materiałów konstrukcyjnych Sealig

4j42 Precyzyjny, precyzyjny, okrągły, okrągły pręt do materiałów konstrukcyjnych Sealig
4j42 Precyzyjny, precyzyjny, okrągły, okrągły pręt do materiałów konstrukcyjnych Sealig 4j42 Precyzyjny, precyzyjny, okrągły, okrągły pręt do materiałów konstrukcyjnych Sealig 4j42 Precyzyjny, precyzyjny, okrągły, okrągły pręt do materiałów konstrukcyjnych Sealig 4j42 Precyzyjny, precyzyjny, okrągły, okrągły pręt do materiałów konstrukcyjnych Sealig

Duży Obraz :  4j42 Precyzyjny, precyzyjny, okrągły, okrągły pręt do materiałów konstrukcyjnych Sealig

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: TANKII
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: 4J42
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 20 kg
Cena: To negotiate
Szczegóły pakowania: Szpula, cewka, karton, drewniana obudowa z folią z tworzywa sztucznego Odpowiednio do wymagań klient
Czas dostawy: 10-20 dni
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 200 + TON + MIESIĄC

4j42 Precyzyjny, precyzyjny, okrągły, okrągły pręt do materiałów konstrukcyjnych Sealig

Opis
Kształt: Round Hallow Bar / Rod Rodzaj stopu: Expansion Alloy
Materiał: Nikiel żelazny Podanie: Uszczelniający materiał konstrukcyjny
Zalety: Stabilna wydajność, zdolność spawania Leczenie: Walcowane na gorąco
High Light:

soft magnetic alloy

,

precision tubing

4j42 Precyzyjny drążony okrągły pręt ekspansyjny ze stopu do materiałów konstrukcyjnych Sealig

 

Opis i zastosowanie produktu:

Alloy 42 to 41% stop niklowo-żelazowy o kontrolowanej rozszerzalności, który jest używany w wielu różnych zastosowaniach uszczelnień szkło-metal.Chociaż właściwości rozszerzalności tego stopu są najbardziej zbliżone do szkła 1075, był on również stosowany w uszczelkach do szkieł 0120 i 0010.Może być również używany z twardymi szkłami, jeśli zastosowano uszczelkę rurową z cienkimi krawędziami.W przypadku uszczelnień, które nie są wyżarzane wodorem przed uszczelnieniem, zastosowano odmianę tego stopu zawierającą niewielkie dodatki tytanu, Glass Sealing 42 Gas-Free, aby poprawić właściwości uszczelniania bez gazu.

 

Alloy 42 jest stosowany do uszczelnień szkło-metal w lampach elektronicznych, lampach samochodowych i przemysłowych, przepustach transformatorowych i kondensatorów oraz w innych zastosowaniach szkło-metal i ceramika-metal.

 

Wydajność i wymagania procesu 4J42:
1, 4J42 właściwości formowania: stop jest łatwy do obróbki na zimno i na gorąco.Temperatura pracy na gorąco nie powinna być zbyt wysoka, czas nagrzewania nie powinien być zbyt długi i należy unikać ogrzewania w atmosferze zawierającej siarkę.Gdy współczynnik odkształcenia na zimno paska jest większy niż 75%, po wyżarzaniu powstaje anizotropia plastyczna.Współczynnik odkształcenia na zimno wynosi od 10% do 15%.Po podgrzaniu do 950 ~ 1050 ° C (nieuniknione podczas procesu lutowania), ziarna kryształu znacznie rosną, co powoduje zmniejszenie plastyczności stopu.W przypadku cienkich odcinków może dojść do utraty próżnioszczelności metalu..Dlatego też ostateczna szybkość odkształcania gotowego produktu powinna być kontrolowana na poziomie około 60% [2, 5].
Wydajność spawania 2, 4J42: stop ma dobrą wydajność spawania, można go lutować i spawać punktowo.Stop powinien być wstępnie utleniony przed uszczelnieniem materiałami takimi jak miękkie szkło.
3, 4J42 proces obróbki cieplnej części: obróbkę cieplną można podzielić na: wyżarzanie odprężające, wyżarzanie pośrednie i obróbkę przed utlenianiem.
(1) Wyżarzanie odprężające: Aby wyeliminować naprężenia szczątkowe części po obróbce, przeprowadza się wyżarzanie odprężające: 430 ~ 540 ° C, zachowanie ciepła przez 1 ~ 2 godziny, chłodzenie pieca lub chłodzenie powietrzem.
(2) Wyżarzanie pośrednie: w celu wyeliminowania zjawiska utwardzania spowodowanego przez stop w procesie walcowania na zimno, ciągnienia na zimno i tłoczenia na zimno, w celu ułatwienia obróbki.Przedmiot obrabiany należy podgrzać do 700-800 ° C w próżni lub atmosferze ochronnej i przechowywać przez 30-60 min, a następnie schłodzić, schłodzić powietrzem lub hartować wodą.
(3) Obróbka wstępnego utleniania: Gdy jako materiał uszczelniający używane jest złoto kombinowane, przed uszczelnieniem należy przeprowadzić obróbkę wstępnego utleniania.Wykonaj powierzchnię stopu
Jednolita, gęsta powłoka tlenkowa.Części ogrzewano w 1100 ° C w nasyconym mokrym wodorze przez 30 min, a następnie utleniano na powietrzu w około 800 ° C przez 5-10 min.Przyrost masy części jest odpowiedni w zakresie od 0,1 do 0,3 mg / cm2 [6].
Stop nie może być utwardzany przez obróbkę cieplną.
4, 4J42 proces obróbki powierzchni: Przed obróbką cieplną, spawaniem lub uszczelnieniem szkła konieczne jest usunięcie brudu i tłuszczu z powierzchni metalowej.Gdy warstwa tlenku jest ciężka, można ją wypiaskować lub najpierw zanurzyć w stopionej zasadzie, a następnie wytrawić.Lekko złuszczoną skórę można marynować 25% roztworem kwasu solnego w temperaturze 70 ° C.
5, 4J42 wydajność cięcia i szlifowania: charakterystyka cięcia stopu jest podobna do austenitycznej stali nierdzewnej.Do obróbki skrawaniem stosuje się narzędzia ze stali szybkotnącej lub z węglików spiekanych, do obróbki z małą prędkością, a do skrawania można stosować chłodziwo.Dobra wydajność szlifowania.
 

Alloy 42, ASTM F30, UNS k94100, FeNi42, chiński 4J42

Stopień Skład chemiczny (%)
Stop 42 do P. S Mn Si AI Współ Ni Fe
0,05 0,02 0,02 0.8 0.3 0,1 1.0 41,5 ~ 42,5 Saldo

 

Średni współczynnik rozszerzalności liniowej à (10-6/ K)

 

Stopień Średni współczynnik rozszerzalności liniowej
20 ~ 100 ℃ 20 ~ 200 ℃ 20 ~ 300 ℃ 20 ~ 400 ℃ 20 ~ 450 ℃ 20 ~ 500 ℃ 20 ~ 600 ℃
Stop 42 5.6 4.9 4.8 5.9 6.9 7.8 9.2

 

 


4j42 Precyzyjny, precyzyjny, okrągły, okrągły pręt do materiałów konstrukcyjnych Sealig 04j42 Precyzyjny, precyzyjny, okrągły, okrągły pręt do materiałów konstrukcyjnych Sealig 14j42 Precyzyjny, precyzyjny, okrągły, okrągły pręt do materiałów konstrukcyjnych Sealig 2

4j42 Precyzyjny, precyzyjny, okrągły, okrągły pręt do materiałów konstrukcyjnych Sealig 3

Szczegóły kontaktu
Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Linda

Tel: +8619921877228

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)